Skriv ut

Styrelsemedlemmar

 

Följande medlemmar utgör Micasa Fastigheters styrelse:

Joakim Larsson

Ordförande (m)
08-508 29 077
joakim.larsson@stockholm.se

 
Martin Michel

Vice ordförande (mp)
070-247 23 56
martin@mmichel.se

 
Olle Andretzky

Ledamot (m)
Tel: 076-825 28 46
oay@telia.com

 
 

Aylin Farid

Ledamot (m)
aylin.farid@moderat.se

 
Per Hallerby

Ledamot (fp)
per@hallerby.com

 Per Hallerby
 
Berit Kruse

Ledamot (s)
070-426 62 32
berit.kruse@telia.com

 
Ulf Holmlund

Ledamot (s)
yogidoo@gmail.com

 
Anna Cederschiöld

Suppleant (m)
anna.cederschiold@moderat.se

 
Anette Hellström

Suppleant (m)
070-770 23 01
anette-hellstrom@telia.com

 
 
Maria Elena Gonzalez

Suppleant (v)
073-554 83 82
maria-elena.gonzalez@vansterpartiet.se

 
Cecilia Söderman

Suppleant (fp)
cecilia.soderman@la.sll.se

 Cecilia Söderman
Adam Maquard

Suppleant (mp)
adam.maquard@stockholm.se

 Adam_Maquard_Styrelse
 
 
 
 
 

Publicerad 2011-09-13 av Lisa

Senast ändrad 2013-07-23 av Linnea Bofält